З наближенням новорічних та різдвяних свят багато людей стикається з питанням яку саме штучну ялинку їм обрати для свого будинку або офісу. Пухнаста ошатна красуня – головний атрибут улюбленого зимового свята, який створює особливу атмосферу радості. Головні плюси штучної ялинки – економія бюджету та часу, які щороку витрачаються на пошуки новорічного дерева. Але чим відрізняються штучні ялинки одна від одної? Якому матеріалу краще віддати перевагу?

Матеріал  голок

Ялинки з литого полімеру найдорожчі та довговічні. Кожну гілочку таких дерев відливають в окремих формах, тому вони максимально подібні до натуральних;

Широкий вибір литих ялинок https://elki4you.in.ua/ua/el/el-litaya-premium/

Штучні ялинки з плівки ПВХ більш бюджетний варіант. Купуючи таку ялинку необхідно обов’язково спитати наявність сертифікатів якості, бо їх підробляють найчастіше;

Ялинки з волосіні не дорогі, але не пожежобезпечні. Цей матеріал часто використовують для імітації сосни;

Потрібно зауважити, що матеріали часто поєднують між собою. У якісної штучної  ялинки хвоя має тримати форму, бути пружною та пухнастою. Обираючи штучну ялинку, можна навмисно трохи посмикати за гілки, якщо голочки залишаються в руках – товар неякісний.

Штучні ялинки зелені

Колір ялинки та інший декор

Колір штучних дерев не обмежується лише відтінками зеленого. «Багаторазові» красуні можуть бути повністю білими, сріблястими або зі сніговим напиленням піною поліуретану.Також існують більш нестандартні варіанти ялинок червоні, рожеві, чорні та ін.

Також дизайнери пропонують вже вбрані ялинки – з іграшками, кульками, бантами або з влаштованою гірляндою. Існують ялини декоровані шишками, ягодами, що надає їм ще більш натурального вигляду.

Форма ялинки

Виробники пропонують ялинки класичного А-силуету або більш звужені дерева, які чудово підходять для інтер’єрів з обмеженим простором. У таких ялинок діаметр нижнього ярусу трохи менше, ніж у натуральних аналогів, тому її можна розмістити у куточку кімнати, дитячій, або на вітрині магазину.

Ідеальна форма одна з найбільших переваг штучних ялинок в порівнянні з натуральними, які можуть мати вади. При транспортуванні гілочки не ломаються та не обсипаються. Штучна ялинка може бути вогнебезпечна, якщо для вас є важливим критерій безпеки.

Різноманітність форм, розмірів, кольорів ялинок інтернет-магазину elki4you.in.ua задовольнить найвибагливіших покупців та прикрасить будь-який інтер’єр.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here